Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

Holinext LTD. ŞTİ. olarak turizm sektörünün birçok alanında hizmetlerimiz bulunmaktadır. 2017 yılında kurulan acente markamız holinext.com’un üyesi olup, seyahat acenteliği hizmetlerinin Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen “8091 nolu Holinext Plus Travel A grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi” ile hizmet vermektedir.

Vizyon

Holinext.com olarak çalışanlarımızın %100 memnuniyetini hedeflemiş olup. Operasyonel birimler, teknoloji ve pazarlama ekiplerimiz, haftanın 7 günü çalışan çağrı merkezi ve satış ofisleri ile mutlu bir çalışma koşulları oluşturmuş. Bunun sonucunda siz misafirlerimize daha iyi hizmet götürmeyi amaç edinmiştir.

Misyon

Kalite politikamız sayesinde başarılı organizasyon yapısı ve büyüme grafiği ile ön plana çıkan Holinext Turizm, tüm misafirlerimizin istek ve beklentilerini maksimum düzeyde karşılayarak hizmet standartlarının hep daha ileriye taşınmasını hedeflemiştir.

Satış Kanallarımız

-Çağrı Merkezi 0850 309 4671

-Web Sitesi www.holinext.com

-Satış Ofislerimiz;

  1. Kayseri Forum AVM - Sivas Bulv. Hunat Mh. -2 Kat 24/2B25 - 0352 337 5838
  2. Tuna Life Center AVM - Mimarsinan caddesi, Bağışlı Sk. No:5, -2 Kat - 0850 309 4671
  • ​- 2500'den fazla yurt içi oteli
  • - Yurt içi ve yurt dışı turları
  • - Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri
  • - Gemi turları
  • - Çeşitli transfer hizmetleri

 

Holinext Turizm kimin?

Holinext Turizm LTD. ŞTİ. turizm alanında da çağrı merkezi hizmeti veren Temp Team A.Ş. kuruluşudur.

Temp Team A.Ş. 2017 yılında kurulan turizm ve uluslararası çağrı merkezi hizmeti veren bir kuruluştur. Temelleri atıldıktan sonra birçok alanda girişimi bulunan Temp Team A.Ş. kısa zamanda hedeflerine ulaşarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en iyi hizmet veren çağrı merkezleri arasında yer almayı başarmış, Türkiye’nin birçok yerinde şubeleşmeye başlamıştır.

www.tempteamas.com

 

Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.